Hakkımızda

Zirve Tesisat, Eskişehir’de tesisat ve tıkanıklık sorunlarına hem hızlı hem de kalıcı çözümler bulabilmek adına hizmet vermektedir. kılavuzlu ve basınçlı makineler kullanan ekibimiz, tesisatı komple kırmaya gerek kalmadan kolayca açar ve sorunları noktasal olarak tespit eder. Tesisat işlerinde müşterilerimizin sorununu en hızlı çözecek teknolojileri yakından takip eden firmamız, tıkanıklıkların tespiti ve açılmasında garantili hizmet vermektedir.

 

Tıkanan, sızdıran, kırılan ya da eskiyen tesisat boruları eskiden tüm tesisatın kırılıp sorunlu yerin bulunması ile çözülebiliyordu. Bu da ev sahipleri için hem büyük bir zaman kaybına hem de para kaybına sebep oluyordu. Günümüz teknolojisi ise tüm bu sorunları ortadan kaldırdı. Zirve Tesisat olarak kullandığımız cihazlar sayesinde tesisatın sorunlu alanını dışarıdan tespit edebiliyor, yine özel cihazlarla kırıp dökmeden müdahale edebiliyoruz.

 

Eskişehir tesisat tamiri firması olarak şehrin tüm mahallelerine, ilçe ve köylerine kadar ulaşabilecek araç kapasitesi olan Zirve Tesisat, daire içi tıkanıklıklardan ana gider borusu tıkanıklıklarına kadar her konuda sizlerin hizmetindedir.

 

Zirve Tesisat İletişim Bilgileri

Adres. Fevzi Çakmak Mah. Tibet Sk. No:3/2 Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0507 414 57 20